Reference

Monika

 Umíte angličtinu podat srozumitelně a jednoduše. 

Jana

 Nikdo neumí tak dobře naučit jako Vy. 

Daniel

 Když jsem v roce 2011 hledal individuální výuku AJ pro zlepšení a oživení mého mluveného projevu na úrovni FCE a vyšší, udělal jsem si soukromý průzkum téměř všech jazykových škol v Ustí nad Labem. Škola Speak&Smile  nabídla nejlepší přístup, lekce pro max. 2 žáky na stejné jazykové úrovni, kvalitu srovnatelnou s rodilým mluvčím a velmi rozumné ceny. Jejích lekce stále navštěvuji.

Jitka

 Dobře připravené přednášky, velmi dobrá a profesionální spolupráce mezi přednášejícím a posluchačem.

Arlena

 Oceňuji profesionální a velmi kvalitní výuku jazykové školy Speak& Smile. Má dcera školu navštěvuje již několik let a díky velice nápadité a rozmanité výuce a vždy zodpovědné přípravě lektorky, získala o jazyk přirozený zájem. 

Miroslava

 Máme angličtinu v našem závodě od roku 2011 až dosud. Po celou tuto dobu jsme byli velice spokojeni  s kvalitou a pestrostí výuky,  což není  až tak jednoduché vzhledem ke specializaci výuky „Technická angličtina ve sklářském průmyslu“.  Dále bych chtěla vyzdvihnout motivační schopnosti lektorky a nadšení pro výuku, čímž dokázala zaujmout širokou skupinu účastníků kurzů. U všech účastníků došlo ke zlepšení úrovně anglického jazyka. Máme jen ty nejlepší zkušenosti a jsme s ní velice spokojeni. Pokud bude možnost, rádi bychom využívali  její  výuku i v příštím roce.

« předchozí12345678910111213další strana »