Reference

Lenka

Jazykový kurz pod vedením paní Olgy Filatové, který jsem navštěvovala v agentuře Speak&Smile mi ukázal opravdovou tvář anglického jazyka. 

 

Při klasické školní výuce a v předchozích kurzech angličtiny jsem se v hodinách většinou cítila zmateně a ztrácela pozornost. Připadalo mi, jako by si lektoři pouze zkoušeli svoje čerstvě nabyté pedagogické dovednosti. Z kurzů jsem si vždy pouze odnesla drahé učebnice, abych se doma mohla doučit to, co se v hodinách začalo a nestihlo. Tento systém výuky ve mně stále více podporoval zábrany v mluvení.

 

Oproti lektorům těchto kurzů je paní Filatová opravdový profesionál. Hodina výuky není nikdy ani o vteřinu kratší. Celý kurz a každá jeho lekce má pečlivě připravenou strukturu a jasný cíl. Výuka je vedena velice komplexně. Důraz je kladen na všechny aspekty jazyka. Psaní, čtení, mluvení, poslech i výklad gramatiky jsou procvičovány během každé hodiny.

 

Systém výuky v agentuře Speak&Smile předně nevyžaduje učení se jazyku nazpaměť. Gramatika je vysvětlena do hloubky, což umožňuje pochopení struktury jazyka a přispívá k jeho přirozenému zapamatování. Na začátku kurzu jsem měla ostych vyslovit před svými spolužáky anglické slovo. Po ukončení kurzu jsem se odhodlala zařídit si pobyt v zahraničí, abych měla více příležitostí rozvíjet anglický jazyk. 

 

Děkuji a doporučuji!

LG Electronics Inc. Minsk, Belarus

After successful cooperation with translation agency Speak&Smile and being very satisfied we are very glad to recommend them as a responsible company that provides high quality translation services. We have ordered a variety of translations from Russian into English, German and Czech, and from Enslish into Russian (business papers and documentation, office regulation papers, instruction and technical manuals). It is very important to note, that translation agency Speak&Smile hires native speakers for translations and final corrections of the texts, so they can guarantee proper language usage and style. Another important thing is that specialists, such as engineers, who have a very good command in foreign languages usually assist and consult linguists who are translating, so the proper terminology is guaranteed as well. We are satisfied with their attitudes and abilities and going to cooperate with them in future.

Květa

 Olgo, já moc děkuji za spolupráci s Vámi, byla jste úžasná a některé naše hodiny byly prostě povznášející. 

Monika

 V kurzu, který byl zaměřen individuálně, jsem se přestala bát mluvit v anglickém jazyce. Naučila jsem se spoustu nových slovíček včetně gramatiky. Vyhovovalo mi i to, že jsem si mohla vybrat témata kurzu, která jsem právě potřebovala.

V přípravném kurzu na zkoušku PET, se mé znalosti opět rozšířily. Naučila jsem se mluvit před více lidmi a komunikovat s nimi. Příprava na zkoušku v hodinách byla odpovídající a intenzivní. Doporučuji!

Daniel

  

Kurzy splňují představy pracujících klientů, kteří se chtějí rychle a kvalitně naučit ruský jazyk. Po obsahové i formální stránce jsou postavené takovým způsobem, aby klient byl schopen výuku zakončit mezinárodní zkouškou, tzn. po absolvování naplánovaného množství kurzů by měl vládnout jazykem v mluvené, ale i v psané formě. Velkou výhodou je také časová flexibilita a příznivá cena.

Kateřina

 Kurz anglického jazyka pod vedením Olgy Filatové je velice intenzivní, dobře zorganizovaný, vždy jsou k dispozici materiály jak na samotnou hodinu, tak na domácí přípravu.

Lekce probíhají v počtu 3-4 lidí, což zaručuje intenzivní práci každého studenta v hodině. Oproti ostatním kurzům či klasické školní výuce je zde kladen důraz na všechny aspekty jazyka - psaní, čtení, mluvení a poslech.

 Procvičováním těchto kombinací v rámci praktických témat dochází již po několika týdnech k viditelnému zlepšení slovní zásoby a pochopení systému jazyka. U mě 4 měsíce v Speak&Smile předčily 4 roky na škole, kde byl kladen důraz především na gramatiku.

 

Doporučuji obzvláště těm, kteří se potřebují připravit na nějakou zkoušku nebo si chtějí udělat jazykový certifikát.

« předchozí12345678910111213další strana »