Reference

Veronika

Vážená paní magistro, ráda bych Vám tímto poděkovala za vedení velmi zajímavých a zároveň pro praxi prospěšných hodin anglického jazyka. Oceňuji především důraz na komunikaci a Váš přátelský přístup. Těšila jsem se na každou hodinu, doporučuji všem! Děkuji Vám a na viděnou v kurzu navazujícím. S úctou Veronika

Language Studio Polyglot, Minsk, Belarus

Thank you so much. It has been so inspirational, educational and motivational. I’ve greatly enjoyed your high professionalism and approach to teaching and treating clients. 
 

Petra

  Kurz angličtiny je přínosný. Lektorka se zaměřuje na oblasti, které jsou pro Vás důležité, tzn. pokud chcete procvičovat konverzaci, konverzujete, pokud Vám jde především o gramatiku, procvičujete gramatiku. Témata ke konverzaci jsou vybírána tak, aby studentům byla blízká, takže si máte pořád o čem vyprávět. Hodiny jsou pestré, někdy se jen konverzuje, jindy se čte, jindy se zase poslouchají audionahrávky. A hlavně se mluví o aktuálních věcech, takže jste i v obraze. Společnost Speak&Smile doporučuji. 

Lenka

Jazykový kurz pod vedením paní Olgy Filatové, který jsem navštěvovala v agentuře Speak&Smile mi ukázal opravdovou tvář anglického jazyka. 

 

Při klasické školní výuce a v předchozích kurzech angličtiny jsem se v hodinách většinou cítila zmateně a ztrácela pozornost. Připadalo mi, jako by si lektoři pouze zkoušeli svoje čerstvě nabyté pedagogické dovednosti. Z kurzů jsem si vždy pouze odnesla drahé učebnice, abych se doma mohla doučit to, co se v hodinách začalo a nestihlo. Tento systém výuky ve mně stále více podporoval zábrany v mluvení.

 

Oproti lektorům těchto kurzů je paní Filatová opravdový profesionál. Hodina výuky není nikdy ani o vteřinu kratší. Celý kurz a každá jeho lekce má pečlivě připravenou strukturu a jasný cíl. Výuka je vedena velice komplexně. Důraz je kladen na všechny aspekty jazyka. Psaní, čtení, mluvení, poslech i výklad gramatiky jsou procvičovány během každé hodiny.

 

Systém výuky v agentuře Speak&Smile předně nevyžaduje učení se jazyku nazpaměť. Gramatika je vysvětlena do hloubky, což umožňuje pochopení struktury jazyka a přispívá k jeho přirozenému zapamatování. Na začátku kurzu jsem měla ostych vyslovit před svými spolužáky anglické slovo. Po ukončení kurzu jsem se odhodlala zařídit si pobyt v zahraničí, abych měla více příležitostí rozvíjet anglický jazyk. 

 

Děkuji a doporučuji!

LG Electronics Inc. Minsk, Belarus

After successful cooperation with translation agency Speak&Smile and being very satisfied we are very glad to recommend them as a responsible company that provides high quality translation services. We have ordered a variety of translations from Russian into English, German and Czech, and from Enslish into Russian (business papers and documentation, office regulation papers, instruction and technical manuals). It is very important to note, that translation agency Speak&Smile hires native speakers for translations and final corrections of the texts, so they can guarantee proper language usage and style. Another important thing is that specialists, such as engineers, who have a very good command in foreign languages usually assist and consult linguists who are translating, so the proper terminology is guaranteed as well. We are satisfied with their attitudes and abilities and going to cooperate with them in future.

Květa

 Olgo, já moc děkuji za spolupráci s Vámi, byla jste úžasná a některé naše hodiny byly prostě povznášející. 

« předchozí1234567891011121314další strana »