Reference

Jitka

 Dobře připravené přednášky, velmi dobrá a profesionální spolupráce mezi přednášejícím a posluchačem.

Arlena

 Oceňuji profesionální a velmi kvalitní výuku jazykové školy Speak& Smile. Má dcera školu navštěvuje již několik let a díky velice nápadité a rozmanité výuce a vždy zodpovědné přípravě lektorky, získala o jazyk přirozený zájem. 

Miroslava

 Máme angličtinu v našem závodě od roku 2011 až dosud. Po celou tuto dobu jsme byli velice spokojeni  s kvalitou a pestrostí výuky,  což není  až tak jednoduché vzhledem ke specializaci výuky „Technická angličtina ve sklářském průmyslu“.  Dále bych chtěla vyzdvihnout motivační schopnosti lektorky a nadšení pro výuku, čímž dokázala zaujmout širokou skupinu účastníků kurzů. U všech účastníků došlo ke zlepšení úrovně anglického jazyka. Máme jen ty nejlepší zkušenosti a jsme s ní velice spokojeni. Pokud bude možnost, rádi bychom využívali  její  výuku i v příštím roce.

Eva

Na Vaši lekci angličtiny musím říct, že jsem s Vámi moc spokojená. Vaše lekce mi dávají docela hodně a začínám nemít strach začít mluvit. Jsem s Vámi velice spokojená.

Lucie

Navštěvuji přípravný kurz FCE a také docházím na individuální hodiny. Způsob výuky mi velice vyhovuje, hodiny probíhají převážně v anglickém jazyce. Náplň vyučovací hodiny je pestrá, jedná se o komunikaci, gramatická cvičení, poslechová cvičení. Lektorka je pečlivá, vždy je připravená na novou hodinu a je vidět, že jí tato práce baví. Pokud se chcete zlepšit v jakémkoliv jazyce, tak určitě navštivte Speak&Smile, pokrok je zaručen.

Sylvie

Kurzy anglického jazyka v jazykové agentuře Speak&Smile jsou podle mého názoru nejlepší volbou, jakou jsem si mohla zvolit.

« předchozí1234567891011121314další strana »