Reference

Petra

Moc a moc děkuji za Vaše skvělé hodiny angličtiny. Absolvovala jsem již několik kurzů, ale musím říct, že Váš je bezkonkurenčně nejlepší!

Mějte se krásně a ať se Vám daří v pracovním i osobním životě!

Pavel

Mgr. Olga Filatová je nejlepším vyučujícím anglického jazyka, kterou jsem měl čest poznat bohužel jen krátce. Ale i tak je nutno konstatovat, že její styl výuky jazyka je nejkvalitnější a to z toho důvodu, protože dokáže individuálně studenty navést k tomu,  aby se plynule učili mluvit,  nezastavovali se a necítili se špatně z toho, když z druhého člověka konverzují v anglickém jazyce. 

Jana

Dobrý den paní Filatová,

hodiny s Vámi byly super - moc za ně děkuji, angličtina mě s Vámi zase bavila a těšila jsem se na ně. Mějte se hezky a ať se Vám daří. 

Lucie

Dobrý den paní Filatová,

já Vám děkuji za to, že jsem se s Vámi mohla poznat. Jste velice milá, trpělivá a pečlivá lektorka angličtiny, kterou jen tak někde nemají. Přeji Vám hodně pracovních i osobních úspěchů. 

Václav

Dobrý den paní Filatová,
chtěl bych Vám moc poděkovat za znalosti, které jste mi předala. Velice rád budu vzpomínat.

Radek

Dobrý den paní Filatová,

chtěl bych Vám poděkovat za trpělivost a dobrou náladu, kterou jste nám předávala. Anglický jazyk nás s Vámi velmi bavil, motivovala jste nás dál se rozvíjet. Mně osobně jste zlepšila v mluvení a již se tolik nebojím a jazyk mě začal bavit.  Za všechny Vám moc děkuji. 

« předchozí1234567891011121314další strana »