Reference

Jana

Gratuluji  narozeninám! Hlavně hodně úspěchů do dalších let, jste úžasní!!! 

Marie

 U vás jsem si poprvé užívala AJ a protože jsem byla v pohodě, tak jsem za krátkou dobu plynule konverzovala , nebála jsem se. A to mám ostych v novém prostředí i v češtině..

Zuzana

 Paní lektorka Olga Filatová je elegantní a vždy upravená dáma. Působí velmi dobrým dojmem, od první chvíle si vás získá svojí přirozenou autoritou spojenou s vlídností. Řekla bych, že tato kombinace vlastností vlídnost+autorita působí na žáky velmi dobře. Protože díky autoritě se tak trochu bojí a díky vlídnosti se zase nebojí tak moc, aby nebyli schopní vydat ze sebe to nejlepší a přistupovat ke studiu zodpovědně. 
Osobně jsem chodila k paní Filatové na soukromé hodiny angličtiny před zkouškou FCE. Musím řící, že FCE jsem udělala a nejméně z 70% je to zásluha paní lektorky. Do kurzu jsem se přihlásila naposlední chvíli před zkouškou, i přesto jsem byla na konci kurzu velmi dobře připravená. 
Na každé hodině jsme pracovaly od začátku do konce, vždy bylo vše připraveno (nakopírované papíry, poslechová cvičení i cenné rady z praxe) a každá moje otázka byla zodpovězena. Dokonce jsem dostala i několik emailů s doplňující látkou na doma. Po každé hodině jsem odcházela s lepším pocitem, že jsem se opravdu trochu zlepšila a hodně naučila. Všem svým známým jsem ji doporučila a doporučuji ji i Vám.


Lenka

Ráda bych se podělila o své cenné zkušenosti agenturou Speak&Smile :) ,musím přiznat, že nikdy nebylo mým plánem studovat někde mimo domov,tedy před tím co jsem neodmaturovala :),nezbylo mi nic jiného než se dát do rukou někoho jiného, musela jsem překonat veškeré předsudky a především ostýchavost hovořit s cizími osobami.Po měsíci studií ze mne celkem opadl stud díky neustálé motivaci milé Olgy, která mě  motivovala slovy well done :), tato slova postačí k tomu, aby měl člověk jako já dobrý pocit sám ze sebe, dále mi už nevadilo tolik hovořit v tom malém počtu lidí a finále????89 procent u maturity, věřte , že u takového losera jako jsem já to vážně nikdo nečekal, dále přijetí na VŠ? tak nějak takhle jsem si to vážně ani nepředstavovala, mohu jen doporučit studovat touto nenásilnou a zábavnou cestou. Ještě dobré zmínit, že  před tím než jsem zvolila tuto agenturu, jsem navštívila tři další a gentury. Zvolila jsem tu pravou, nikomu nic nechci podsouvat,ale pokud se jednou do studií vydáte tak se rozhodněte správně. Zdraví potencionální vysokoškolačka Lenka

Jitka

 Jazykový kurz angličtiny pořádaný jazykovou agenturou Speak & Smile předčil má očekávání.Hodiny probíhají v příjemném prostředí agentury v centru města. Velmi oceňuji malý počet žáků na hodinách a z tohoto plynoucí individuální přístup lektora ke každému z nich. Také je člověk nucen být neustále ve střehu. Lektorka Olga je milá a vstřícná, má sympatické vystupování. Na hodinu je vždy pečlivě připravena, činnosti nejsou stereotypní ani chaotické. Během jedné hodiny je procvičována jak gramatika, tak poslech i mluvení. Hodina je dynamická. Líbí se mi, že je kladen velký důraz na vyjadřování pouze v angličtině.Výhodou také je, že s sebou nemusíme nosit žádné učebnice. Olga má vždy pro každého připravený materiál, se kterým se bude na hodině pracovat. Je také dobré, že se v průběhu kurzu, tak jak bychom se měli postupně zlepšovat, zvyšuje jeho náročnost. Není také problém si nahradit zmeškanou hodinu. Na angličtinu do jazykové agentury Speak & Smile chodím velmi ráda a vždy se tam těším. Z každé hodiny odcházím spokojená, že jsem snad zase o trochu lepší. Protože toto není první jazyková škola či agentura, ve které se snažím naučit anglicky, tak mohu trochu porovnávat. A pokud porovnám cenu kurzu a jeho kvalitu, tak si myslím, že v Ústí nad Labem nemá jazyková agentura Speak & Smile konkurenci.

Josef

Od prosince navštěvuji lekce anglického jazyka agentury Speak&Smile. Výuka je vedena se zaměřením na každodenní praktické použití anglického jazyka konversační metodou za použití zajímavých textů na různá aktuální temata ze společnosti, vědy a kultury. Konversační lekce jsou zajímavé a motivující,  a za 7 měsíců výuky mohu konstatovat subjektivně výrazné zlepšení úrovně komunikace v anglickém jazyce. V munulosti jsem absolvoval přibližně 20 lekcí tradičním způsobem za použití učebnice s memorováním gramatiky a srovnáním obou způsobů mohu jednoznačně doporučit způsob výuky v agentuře Speak&Smile. Systém je přirozenější a efektivnější.

« předchozí1234567891011121314další strana »