Reference

Lenka

Ráda bych se podělila o své cenné zkušenosti agenturou Speak&Smile :) ,musím přiznat, že nikdy nebylo mým plánem studovat někde mimo domov,tedy před tím co jsem neodmaturovala :),nezbylo mi nic jiného než se dát do rukou někoho jiného, musela jsem překonat veškeré předsudky a především ostýchavost hovořit s cizími osobami.Po měsíci studií ze mne celkem opadl stud díky neustálé motivaci milé Olgy, která mě  motivovala slovy well done :), tato slova postačí k tomu, aby měl člověk jako já dobrý pocit sám ze sebe, dále mi už nevadilo tolik hovořit v tom malém počtu lidí a finále????89 procent u maturity, věřte , že u takového losera jako jsem já to vážně nikdo nečekal, dále přijetí na VŠ? tak nějak takhle jsem si to vážně ani nepředstavovala, mohu jen doporučit studovat touto nenásilnou a zábavnou cestou. Ještě dobré zmínit, že  před tím než jsem zvolila tuto agenturu, jsem navštívila tři další a gentury. Zvolila jsem tu pravou, nikomu nic nechci podsouvat,ale pokud se jednou do studií vydáte tak se rozhodněte správně. Zdraví potencionální vysokoškolačka Lenka

Jitka

 Jazykový kurz angličtiny pořádaný jazykovou agenturou Speak & Smile předčil má očekávání.Hodiny probíhají v příjemném prostředí agentury v centru města. Velmi oceňuji malý počet žáků na hodinách a z tohoto plynoucí individuální přístup lektora ke každému z nich. Také je člověk nucen být neustále ve střehu. Lektorka Olga je milá a vstřícná, má sympatické vystupování. Na hodinu je vždy pečlivě připravena, činnosti nejsou stereotypní ani chaotické. Během jedné hodiny je procvičována jak gramatika, tak poslech i mluvení. Hodina je dynamická. Líbí se mi, že je kladen velký důraz na vyjadřování pouze v angličtině.Výhodou také je, že s sebou nemusíme nosit žádné učebnice. Olga má vždy pro každého připravený materiál, se kterým se bude na hodině pracovat. Je také dobré, že se v průběhu kurzu, tak jak bychom se měli postupně zlepšovat, zvyšuje jeho náročnost. Není také problém si nahradit zmeškanou hodinu. Na angličtinu do jazykové agentury Speak & Smile chodím velmi ráda a vždy se tam těším. Z každé hodiny odcházím spokojená, že jsem snad zase o trochu lepší. Protože toto není první jazyková škola či agentura, ve které se snažím naučit anglicky, tak mohu trochu porovnávat. A pokud porovnám cenu kurzu a jeho kvalitu, tak si myslím, že v Ústí nad Labem nemá jazyková agentura Speak & Smile konkurenci.

Josef

Od prosince navštěvuji lekce anglického jazyka agentury Speak&Smile. Výuka je vedena se zaměřením na každodenní praktické použití anglického jazyka konversační metodou za použití zajímavých textů na různá aktuální temata ze společnosti, vědy a kultury. Konversační lekce jsou zajímavé a motivující,  a za 7 měsíců výuky mohu konstatovat subjektivně výrazné zlepšení úrovně komunikace v anglickém jazyce. V munulosti jsem absolvoval přibližně 20 lekcí tradičním způsobem za použití učebnice s memorováním gramatiky a srovnáním obou způsobů mohu jednoznačně doporučit způsob výuky v agentuře Speak&Smile. Systém je přirozenější a efektivnější.

Ivana

Po několika kursech angličtiny zaměřených hlavně na gramatiku jsem hledala kurs, ve kterém bych ztratila jistý ostych při konverzaci. Zároveň jsem hledala kurs, který by navštěvovalo max. 5 studentů. V jazykové škole Speak&Smile jsem se poprvé setkala se vstupním pohovorem, který by zjistil úroveň  znalostí studenta, a ocenila jsem, že po zahájení kursu již neprobíhaly přesuny studentů. S úrovní kursu Mgr. Filatové jsem byla velmi spokojená. Hodiny měla vždy dobře připravené a „měly švih“. Učili jsme se rychle reagovat, vyprávět, vysvětlovat problémy, obhajovat své názory. Při překladech kladla lektorka důraz na porozumění textu místo obvyklých doslovných překladů. Neskákala nám do řeči, aby ihned opravovala chyby, ale nechávala nás vyjádřit myšlenku a teprve potom chyby vysvětlovala. Ukazovala nám názorně jemné odstíny v řeči, se kterými máme jako uživatelé cizího jazyka často problémy.

Po roce jsem si začala v mluveném projevu více věřit. Kurs hodnotím velmi kladně, splnil naprosto mé požadavky.

Petra

Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Velice mi pomohla paní Filatová. Je to opravdový profesionál. Moc si ji vážím a obdivuji. 

 

Jana

 S výukou angličtiny jsem spokojená, až na ty slovíčka, které mi nelezou samy do hlavy tak je vše o.k. Paní učitelka super.

« předchozí12345678910111213další strana »