Reference

Josef

Od prosince navštěvuji lekce anglického jazyka agentury Speak&Smile. Výuka je vedena se zaměřením na každodenní praktické použití anglického jazyka konversační metodou za použití zajímavých textů na různá aktuální temata ze společnosti, vědy a kultury. Konversační lekce jsou zajímavé a motivující,  a za 7 měsíců výuky mohu konstatovat subjektivně výrazné zlepšení úrovně komunikace v anglickém jazyce. V munulosti jsem absolvoval přibližně 20 lekcí tradičním způsobem za použití učebnice s memorováním gramatiky a srovnáním obou způsobů mohu jednoznačně doporučit způsob výuky v agentuře Speak&Smile. Systém je přirozenější a efektivnější.

Ivana

Po několika kursech angličtiny zaměřených hlavně na gramatiku jsem hledala kurs, ve kterém bych ztratila jistý ostych při konverzaci. Zároveň jsem hledala kurs, který by navštěvovalo max. 5 studentů. V jazykové škole Speak&Smile jsem se poprvé setkala se vstupním pohovorem, který by zjistil úroveň  znalostí studenta, a ocenila jsem, že po zahájení kursu již neprobíhaly přesuny studentů. S úrovní kursu Mgr. Filatové jsem byla velmi spokojená. Hodiny měla vždy dobře připravené a „měly švih“. Učili jsme se rychle reagovat, vyprávět, vysvětlovat problémy, obhajovat své názory. Při překladech kladla lektorka důraz na porozumění textu místo obvyklých doslovných překladů. Neskákala nám do řeči, aby ihned opravovala chyby, ale nechávala nás vyjádřit myšlenku a teprve potom chyby vysvětlovala. Ukazovala nám názorně jemné odstíny v řeči, se kterými máme jako uživatelé cizího jazyka často problémy.

Po roce jsem si začala v mluveném projevu více věřit. Kurs hodnotím velmi kladně, splnil naprosto mé požadavky.

Petra

Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Velice mi pomohla paní Filatová. Je to opravdový profesionál. Moc si ji vážím a obdivuji. 

 

Jana

 S výukou angličtiny jsem spokojená, až na ty slovíčka, které mi nelezou samy do hlavy tak je vše o.k. Paní učitelka super.

Monika

 Umíte angličtinu podat srozumitelně a jednoduše. 

Jana

 Nikdo neumí tak dobře naučit jako Vy. 

« předchozí12345678910111213další strana »