Reference

Monika

 V kurzu, který byl zaměřen individuálně, jsem se přestala bát mluvit v anglickém jazyce. Naučila jsem se spoustu nových slovíček včetně gramatiky. Vyhovovalo mi i to, že jsem si mohla vybrat témata kurzu, která jsem právě potřebovala.

V přípravném kurzu na zkoušku PET, se mé znalosti opět rozšířily. Naučila jsem se mluvit před více lidmi a komunikovat s nimi. Příprava na zkoušku v hodinách byla odpovídající a intenzivní. Doporučuji!

Daniel

  

Kurzy splňují představy pracujících klientů, kteří se chtějí rychle a kvalitně naučit ruský jazyk. Po obsahové i formální stránce jsou postavené takovým způsobem, aby klient byl schopen výuku zakončit mezinárodní zkouškou, tzn. po absolvování naplánovaného množství kurzů by měl vládnout jazykem v mluvené, ale i v psané formě. Velkou výhodou je také časová flexibilita a příznivá cena.

Kateřina

 Kurz anglického jazyka pod vedením Olgy Filatové je velice intenzivní, dobře zorganizovaný, vždy jsou k dispozici materiály jak na samotnou hodinu, tak na domácí přípravu.

Lekce probíhají v počtu 3-4 lidí, což zaručuje intenzivní práci každého studenta v hodině. Oproti ostatním kurzům či klasické školní výuce je zde kladen důraz na všechny aspekty jazyka - psaní, čtení, mluvení a poslech.

 Procvičováním těchto kombinací v rámci praktických témat dochází již po několika týdnech k viditelnému zlepšení slovní zásoby a pochopení systému jazyka. U mě 4 měsíce v Speak&Smile předčily 4 roky na škole, kde byl kladen důraz především na gramatiku.

 

Doporučuji obzvláště těm, kteří se potřebují připravit na nějakou zkoušku nebo si chtějí udělat jazykový certifikát.

Petra

 Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za profesionální vedení kurzu Aj! Díky Vám se můj život změnil.
Na váš perfektní kurz budu ještě dlouho vzpomínat.

Jana

 p. Olgo, chtěla jsem Vám vyjádřit velké poděkování za výborné lekce angličtiny a podpory, kterou jste mi věnovala a stejně tak Vaši kolegové. Vaši agenturu budu i nadále doporučovat, protože jsem s Vámi velmi spokojená. A těším se na případnou spolupráci v budoucnu.


Ještě jednou veliké díky.

Petr

Úžasná výuka! Úžasná metodika! Super! Doporučuji!

« předchozí1234567891011121314další strana »