Reference

Petra

 Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za profesionální vedení kurzu Aj! Díky Vám se můj život změnil.
Na váš perfektní kurz budu ještě dlouho vzpomínat.

Jana

 p. Olgo, chtěla jsem Vám vyjádřit velké poděkování za výborné lekce angličtiny a podpory, kterou jste mi věnovala a stejně tak Vaši kolegové. Vaši agenturu budu i nadále doporučovat, protože jsem s Vámi velmi spokojená. A těším se na případnou spolupráci v budoucnu.


Ještě jednou veliké díky.

Petr

Úžasná výuka! Úžasná metodika! Super! Doporučuji!

Jana

Gratuluji  narozeninám! Hlavně hodně úspěchů do dalších let, jste úžasní!!! 

Marie

 U vás jsem si poprvé užívala AJ a protože jsem byla v pohodě, tak jsem za krátkou dobu plynule konverzovala , nebála jsem se. A to mám ostych v novém prostředí i v češtině..

Zuzana

 Paní lektorka Olga Filatová je elegantní a vždy upravená dáma. Působí velmi dobrým dojmem, od první chvíle si vás získá svojí přirozenou autoritou spojenou s vlídností. Řekla bych, že tato kombinace vlastností vlídnost+autorita působí na žáky velmi dobře. Protože díky autoritě se tak trochu bojí a díky vlídnosti se zase nebojí tak moc, aby nebyli schopní vydat ze sebe to nejlepší a přistupovat ke studiu zodpovědně. 
Osobně jsem chodila k paní Filatové na soukromé hodiny angličtiny před zkouškou FCE. Musím řící, že FCE jsem udělala a nejméně z 70% je to zásluha paní lektorky. Do kurzu jsem se přihlásila naposlední chvíli před zkouškou, i přesto jsem byla na konci kurzu velmi dobře připravená. 
Na každé hodině jsme pracovaly od začátku do konce, vždy bylo vše připraveno (nakopírované papíry, poslechová cvičení i cenné rady z praxe) a každá moje otázka byla zodpovězena. Dokonce jsem dostala i několik emailů s doplňující látkou na doma. Po každé hodině jsem odcházela s lepším pocitem, že jsem se opravdu trochu zlepšila a hodně naučila. Všem svým známým jsem ji doporučila a doporučuji ji i Vám.


« předchozí12345678910111213další strana »