Reference

Marcela

Musím výuku pochválit, líbilo se mi to, obzvláště jsem ocenila domácí úkoly- eseje, což je jedna z nejtěžších částí zkoušky. A IELTS na nečisto byly taky výborné, moc mi to pomohlo. Hodiny byly faj, říkala jste nám věci, které jsou up-to-date a v učebnici je nenajdeme. Děkuji Vám, mějte se krásně!

Filip

Dobrý den paní Filatová,

chtěl jsem Vás pozdravit a především Vám poděkovat za hodiny angličtiny v agentuře Speak&Smile. Pomohly mi v mnoha směrech zlepšit můj anglický projev a slovní zásobu. Ve zkoušce FCE jsem dosáhl skóre 176 bodů a tudíž mi unikla úroveň C1 o 4 body (speaking jsem např. dosáhl 185/190 bodů).

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených studentů,

Martin

Před více jak rokem jsem poprvé využil možnosti výuky anglického jazyka v individuálních lekcích v Speak&Smile v Ústí nad Labem. I když má tehdejší úroveň angličtiny byla na konverzaci s rodilým mluvčím hodně slabá, požádal jsem Vás o tuto možnost. Bylo mi vyhověno a již rok mluvím lépe a lépe díky Vašim  lektorům ze Speak&Smile, pro které je angličtina hlavním jazykem.

Oceňuji, že se skutečně držíte firemního sloganu „Učíme Vás tomu nejdůležitějšímu …… mluvit“. Mluvení nenahradí žádné samostudium ani pouhý poslech cizího jazyka. Při rozhovoru musím nejen vnímat sdělení, ale hlavně umět reagovat. Umět ve smyslu nestydět se a pracovat s tím co znám. Na začátku trochu krkolomné řešení mi přidalo na jistotě a nově nabytá slovíčka a významy se dosud přirozeně nabalují.

Chci Vám poděkovat za Váš ojedinělý přístup k individuální výuce a vím, že mě osobně jste hodně pomohli se v mluvení zlepšit.

Přeji Vám i nám studentům, ať ve své dobré práci vydržíte.

S pozdravem Martin

Markéta

Dle mého názoru je nejlepší z kurzů, které jsem doposud navštěvovala. Ráda bych navštěvovala kurz i v následujícím semestru. Markéta 

Veronika

Za mě úplně super. Bála jsem se, že si nebudeme moc rozumět, ale nakonec mělo vše šťastný konec. Za mě má Deniz jedničku s hvězdičkou. Veronika

Venuše

S výukou jsem maximálně spokojená. Je vedena v přátelském duchu, kde se lektor, s velmi dobrým přístupem,  snaží vysvětlit látku. Lektor je velmi milý, přátelský a hlavně velmi trpělivý. Venuše

« předchozí1234567891011121314další strana »